Wakacje św. Franciszkiem

Zapraszamy MŁODYCH naszych PRZYJACIÓŁ do Ołdrzychowic Kłodzkich. Tradycją stały się już doroczne rekolekcje letnie przeznaczone dla Płci Pięknej :) Dlatego zachęcamy do udziału wszystkie dziewczyny... Znajdź czas dla siebie… Wypiękniej duchowo. Wraz z naszym kochanym Ojcem Franciszkiem przejdziemy wspólnie kilka dni w ciszy i pięknie otaczającej nasz Kotliny Kłodzkiej. Dla Twojej dyspozycji pozostawiamy Kaplicę w naszym Klasztorze, ogród i to wszystko co jest takie „nasze”… abyś duchowo wypoczęła. Czas „naładować baterie”, spotkać się z przyjaciółmi, a przede wszystkim z Najlepszym Przyjacielem i Organizatorem tych dni – z JEZUSEM <><

Propozycja nie do odrzucenia. Czekamy na Ciebie… Przyjedź!

DLA KOGO?
Rekolekcje młodzieżowe, przeznaczone dla dziewcząt.

I Termin przewidziany jest dla osób powyżej 16 roku życia. Natomiast II Termin dla młodszych naszych Przyjaciół, czyli dla dziewczyn do 16 lat. Aby wziąć w nich, udział osoby niepełnoletnie zobowiązane są przedstawić pisemną zgodę Rodziców na wyjazd. Formularz taki otrzyma każda uczestniczka, po dokonaniu zgłoszenia na adres: rekolekcje@franciszkanki.pl W Zgłoszeniu prosimy podać Imię i Nazwisko, Adres, wiek, telefon kontaktowy.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Przyjeżdżając do Franciszkanek na letnie rekolekcje nie zapomnij o wielkim pragnieniu spotkania się z Bogiem! Po prostu bądź! Przywieź SIEBIE! Jezus już czeka...!

Zabierz ze sobą:
- Otwarte serce - to przede wszystkim
- Wygodne buty
- Pismo Święte
- Notatnik
- Śpiwór
- ZABIERZ ZE SOBĄ PRZYJACIÓŁ! NIE PRZYJEŻDŻAJ SAM!

MIEJSCE:
DOM PROWINCJALNY SIÓSTR FRANCISZKANEK
ul. Kłodzka 25
57-360 OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIE

Miejscowość w Gminie Kłodzko, położona na trasie Kłodzko - Lądek Zdrój. Zobacz na: www.zumi.pl

CZAS TRWANIA
I TERMIN: 06-10 lipca 2009

Prowadzi: O. Waldemar Polczyk, franciszkanin, znany i bardzo ceniony rekolekcjonista, związany przez lata z duszpasterstwem młodzieży na Górze św. Anny (diec. Opolska)

II TERMIN: 13-17 lipca 2009

Prowadzi: ks. Paweł Macierzyński, kapłan i wielki przyjaciel młodzieży, stały nasz gość i rekolekcjonista (z diec. Gliwickiej)

Każdorazowo rekolekcje przebiegają w takim układzie:
Rozpoczęcie w poniedziałek o godz. 18.00.
Zakończenie w piątek ok. godz. 12.00

KOSZT

Dobrowolna ofiara, płacisz tyle, na ile jest Cię stać. Tak aby Cię pieniążki nie ograniczały. W opłatę są włączone koszty pobytu, jak również pełne wyżywienie. Dojazd prywatnie.

ZGŁOSZENIA I WSZELKIE INFORMACJE:
S. M. FRANCISZKA WANAT OSF
ul. Przyszowska 141
44-109 GLIWICE
KOM: 0515 137 115
GG: 1943151

e-mail: rekolekcje@franciszkanki.pl

ZAPRASZAMY CIĘ!!!

  • Dowiedz się więcej
  • Kalendarz
  • Odwiedziny

    Wszystkie: 298714, dzisiaj: 29

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com