Rekolekcje letnie dla dziewcząt 2021

JESTEŚ CUDEM...

Na rekolekcje przybyło 27 uczestniczek - głównie z diecezji opolskiej i gliwickiej.
Ubogacenie tego czasu zawdzięczamy również ks. Mateuszowi Mytnikowi, który towarzyszył poprzez głoszenie konferencji, umożliwienie spowiedzi świętej, rozmowy, jak i sprawowanie Eucharystii.

Dziękujemy wszystkimi dziewczętom i Księdzu za razem spędzony czas przy Panu Jezusie i prosimy naszego Ojca w Niebie, aby owoce tych rekolekcji pociągały nas wszystkich do dalszego kroczenia za Nim.

Jedna z dziewcząt opisuje swoje wrażenia porekolekcyjne:
Ogólnie bardzo podobały mi się rekolekcje. Podobało mi się, że mogłyśmy modlić się brewiarzem i przez to nauczyć się jak z niego korzystać. Fajne było to, że mogłyśmy modlić się Koronką i Różańcem bo przeważnie w trakcie dnia nie każda ma czas czy chwilę na tą modlitwę. Konferencje bardzo dużo mi dały do myślenia i bardzo podniosły moją samoocenę ale przede wszystkim myślę, że wzrosłam duchowo. Bardzo dawno też chciałam poznać Siostry Zakonne i dzięki tym rekolekcją je poznałam, zawsze były uśmiechnięte i służyły pomocą, potrafiły usiąść obok mnie i porozmawiać ze mną, myślę że właśnie w Siostrach zobaczyłam Jezusa Chrystusa najbardziej.

 W poniższym linku można zobaczyć szczegóły tych dni, które zredagowała Anna Kwaśnicka.

https://gliwice.gosc.pl/doc/6960985.Ucieszyly-sie-soba-wzajemnie

https://opole.gosc.pl/gal/spis/6960552.Wakacyjne-rekolekcje-u-siostr-franciszkanek

  • Dowiedz się więcej
  • Kalendarz
  • Odwiedziny

    Wszystkie: 464044, dzisiaj: 136

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com