Rekolekcyjne wspomnienia

Dziękujemy Panu za ten czas łaski, który nam podarował.
…a o tym jak było, podpowiedzą myśli niektórych z uczestniczek i oczywiście galeria… Zapraszamy…

„Cytat, który najbardziej pozostanie mi w pamięci: <<Bóg nas kocha i nawet gdyby nie chciał, nie potrafi przestać>>”.

„Uświadomiłam sobie, że Bóg kocha mnie taką jaka jestem.”

„Te rekolekcje były wspaniałe. Jestem tu już czwarty raz, ale jeszcze nigdy nic tak we mnie nie uderzyło jak tegoroczne konferencje. Polecam :).”

„Kochane siostry na których można polegać ;) …Chce się tu wracać :) …Miła atmosfera i fajni ludzie :).”

„... <<Połóż mnie jak pieczęć na twoim sercu, jak pieczęć na twoim ramieniu, bo jak śmierć potężna jest miłość. Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości, nie zatopią jej rzeki>> Myślę, że dzięki tym rekolekcjom otrzymałam łaskę wiary, której przez ostatnie miesiące nie odczuwałam. Czas adoracji głęboko mnie poruszył, choć mogłoby się wydawać tak od zewnątrz, że nic się we mnie nie zmieniło, nie poruszyło… Rekolekcje były SUPER !”

„ Jestem na rekolekcjach już nie pierwszy raz, ale każdy przyjazd tu jest wyjątkowy. Bardzo podobało mi się to, że ksiądz Mateusz głosił kazania, które myślę, że trafiały do każdego bez względu na wiek. Była również wspaniała atmosfera oraz siostry ciepło i przyjaźnie nastawione. Na pewno jeszcze tu kiedyś przyjadę.”

 „ Na rekolekcjach panowała super atmosfera, wszyscy byli uśmiechnięci i pełni entuzjazmu, ale najbardziej podobały mi się adoracje, które utkwią mi w sercu”.

„Te rekolekcje pozwoliły mi odnaleźć trochę spokoju i zastanowić się nad swoim życiem. Czekam na owoce tych rozważań.”

„ Najbardziej podobały mi się „Spotkania ze Słowem”, ponieważ pozwoliły mi nieco inaczej spojrzeć na sytuacje, wydarzenia zawarte w Piśmie Świętym”.
J 2, 1-12

„Rekolekcje to czas kiedy mogę „naładować baterie”. Konferencje, spotkania, nakłaniają do przemyśleń i głębszego zastanowienia, ale najbardziej cieszę się z wyjaśnień tekstów Pisma Świętego. Odrywam się wtedy od rzeczywistości i żyję innym trybem. Przy okazji był to czas poznania nowych osób i spotkania z tymi które już znam. Siostry też były pogodne i stwarzały radosny nastrój.”

 „Najbardziej podobały mi się przygotowania do Eucharystii. Gdy wszyscy razem śpiewamy… miła atmosfera.”

„Rekolekcje bardzo pozytywne, wszystko dobrze zorganizowane, humor dopisuje, a chyba najważniejsze, żeby na nowo ukochać Pana Jezusa.”

„Jestem tu, by wielbić, by oddawać chwałę. Jestem tu, by wyznać: to mój Bóg.”

„Jestem tutaj drugi raz i podoba mi się coraz bardziej. Zawarłam nowe znajomości. Nauczyłam się bardziej szanować innych ludzi i nie myśleć tylko o sobie.”

„Podobała mi się codzienna Eucharystia i adoracje.”

„Bardzo mi się tu podobało. Mam nadzieję, że za rok znów tu przyjadę. Były fajne zabawy, piosenki, wspólne spędzanie czasu, prace w grupach i wspólne porządkowanie ;).”

„Bardzo mi się tu podobało. Byłam pierwszy raz. Wrażenia są niesamowite. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać tu dużo miłych osób.”

„Na rekolekcjach podobały mi się konferencje. Dowiedziałam się wielu rzeczy dotyczących relacji między Bogiem i ludźmi.”

„Podobały mi się najbardziej konferencje i „Spotkania ze Słowem.”

„Bardzo podobała mi się Msza Święta oraz „Spotkania ze Słowem Bożym”. Ksiądz bardzo miły, siostry bardzo, bardzo miłe i dziewczyny, które przyjechały również bardzo miłe :).”

„Jedzenie bardzo, bardzo pyszne… ale nie zapominamy o pięknej adoracji i pięknych śpiewach. Planujemy z kuzynką tu na wakacje latem .”

„Mi podobały się adoracje i to, że dużo modliłyśmy się, współpracowałyśmy i że dogadywałyśmy się ze sobą.” :)

 „Było SUPER!”

 „Najbardziej podobały mi się spotkania ze Słowem.”

„Im bardziej uwielbiam, tym więcej widzę dobra, a mniej tego co złe.”

  • Dowiedz się więcej
  • Kalendarz
  • Odwiedziny

    Wszystkie: 509587, dzisiaj: 116

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com