Oferta

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy św. Franciszka

 

Tworzymy przestrzeń, aby to, co zdarza się coraz rzadziej, mogło się wydarzyć: rozmowa i wymiana poglądów, praca w skupieniu, wspólnie spędzony czas. W duchu franciszkańskiego stylu życia, umożliwiamy naszym gościom ograniczenie się do tego, co najważniejsze.

Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy św. Franciszka to miejsce, w którym można się zatrzymać i zwolnić tempo. Dajemy naszym gościom możliwość korzystania z otoczenia, które najlepiej odpowiada ich potrzebom w ramach osobistych lub wspólnotowych rekolekcji: otaczającej przyrody, różnych pomieszczeń, takich jak kaplica Domu lub kaplica zakonna Sióstr, sala konferencyjna, stacje Drogi Krzyżowej umiejscowione w parku itp.

 

Nasz dom oferuje Państwu gościnną atmosferę i nowoczesną infrastrukturę

 

10 pokoi jednoosobowych z prysznicem/WC

21 pokoi dwuosobowych z prysznicem/WC

2 pokoje rodzinne z prysznicem/WC

2 pokoje dostosowane dla osób niepełnosprawnych

 

Nasze pokoje są celowo bardzo prosto urządzone. Dlatego nie mamy telewizorów w pokojach. Pomaga to skoncentrować się na tym, co najważniejsze w naszym Domu – edukacji i duchowości. 

Dom objęty jest zasięgiem otwartej sieci bezprzewodowej (Wi-Fi), do której można bezpłatnie podłączyć się w swoim pokoju. Hasło podane na odwrocie etui karty zbliżeniowej.

 

Dodatkowo w naszym domu

 
 W naszym domu dla naszych gości dostępna jest kaplica z Najświętszym Sakramentem. Dostęp do niej możliwy jest dla każdego przez 24 godziny na dobę. Możliwe jest odprawianie Eucharystii, nabożeństw, oraz indywidualna modlitwa.
 
Nasi goście mogą również skorzystać z bardzo dobrze przygotowanej sali konferencyjnej lub audiowizualnej. Sala mieści około 50 osób, jest w pełni nagłośniona i wyposażona w nowoczesny rzutnik i ekran.
 

 

Co jeszcze?

 

W naszym domu skorzystać można również z kawiarenki, w której można napić się kawy, zjeść dobre ciastko. Sala ta również może pełnić rolę dodatkowej sali multimedialnej.

 

Posiłki dla naszych gości podawane są w budynku głównym. W specjalnie w tym celu wyremontowanej jadalni. Znajduje się tam również jedną z unikatowych kuchni z XIX wieku.

 

W naszym domu możliwe jest również skorzystanie z pomieszczeń kuchennych, gdzie można sobie przyrządzić kawę, herbatę.

 
 
  • Dowiedz się więcej
  • Kalendarz
  • Odwiedziny

    Wszystkie: 586300, dzisiaj: 132

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com